Pentru ca data trecuta ne-a placut tare aceasta paine, am repetat experienta si vrand s-o fac completa ( pentru micul dejun si sandwich-urile de la scoala ), am adaugat si putin mac :)
Se afișează postările cu eticheta paine cu lapte si mac. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta paine cu lapte si mac. Afișați toate postările
joi, 23 februarie 2012
Abonați-vă la:
Postări (Atom)




